Steb by Step ČR, o.p.s.

Posláním SbS ČR je přispívat svými aktivitami k demokratizaci, humanizaci a vyšší efektivitě vzdělávání v České republice, k budování otevřené společnosti a jejího zapojení do evropských struktur.

Cíle Step by Step ČR jsou napomáhat vytvoření otevřené společnosti vzdělání, zvyšovat kvalitu učení dětí a vzdělání učitelů rozdílných typů, úrovní škol a komunity, napomáhat vytvoření systému inkluzivního vzdělávání v České republice

Úvodní stránka

Vítáme Vás na webových stránkách
Step by Step Česká republika,
o.p.s.


UPOZORNENI: toto jsou puvodni, "stare" webove stranky, ktere zachovvavame pouze kvuli obsahu s odkazy na realizovane projekty, dulezite dokumenty, formulovane cile, vychodiska a uspechy. Postupne budou stranky pretvoreny, presmerovany a relevatni obsah bude dosazitelny bez souvisejicich problemu (omlouvame se, tady nam ani cestina nefunguje).
Mate-li nejaky dotaz, problem, smerujte jej primo na nas - tam, kde jsme aktualne, tj. vychozi informace jsou na webu zacitspolu.eu, nas nazev (a pravni forma) je Step by Step CR, o.p.s., sidlo (a fakturacni adresa) je Bubenska 1, 170 00 Praha 7 - Holesovice, IC 265 45 381 a cislo uctu 2100663134/2010 (FIO). Dekujeme za pochopeni.
 

Najdete na nich informace o naší neziskové organizaci a jejím týmu, o aktuálních i ukončených projektech, o vzdělávacím programu Začít spolu, o Katalogu vzdělávání a služeb a o veškerých kontaktech, na kterých se s Vámi budeme rádi potkávat.

 
 
Katalog
 
 

Novinky

Archiv novinek Archiv novinek

RSS kanál novinek rss

Katalog